SAMSUNG OLED televizor QE55S90FAEXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, NQ4 AI Gen3 procesor, Motion Xcelerator 144Hz, OLED HDR+, Titan BlackID EK000787719
SAMSUNG OLED televizor QE55S90FAEXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, NQ4 AI Gen3 procesor, Motion Xcelerator 144Hz, OLED HDR+, Titan BlackID: EK000787719
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Samo do 04.05. u 9h - ostvarite dodatnih 5% popusta u košarici na odabrane Villager, Lenovo i Samsung proizvode!
Ponudu pogledajte ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 4.099,00 KM
- Cijena
- 2.299,90 KM
-5% u košarici
Cijena sa obračunatim popustom
Cijena za prvih 100 kupaca
2.184,90 KM
SAMSUNG OLED televizor QE55S90FAEXXH | Dijagonala: 55"/140 cm 4K Ultra HD | Tizen™ AI Smart TV | Motion Xcelerator 144 Hz | OLED HDR+ tehnologija |
Saznaj više
Dostavljamo već od 30.04.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Silver/Metal |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | NQ4 AI Gen3 procesor, 4K AI Upscaling Pro, OLED HDR+, Motion Xcelerator 144Hz |
| VESA standard | 300 x 200 |
| Težina | 15.8 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 708.6 mm x 1225.4 mm x 39.9 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 773.6 mm x 1225.4 mm x 265.2 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Vrsta display-a | OLED |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 144 Hz |
| Operativni sistem | Tizen |
| Zvuk | 40 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | OLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.1 | 4 kom |
| Google Assistant | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 55"/140 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |
| Alexa | Da |
| Bixby | Da |