SAMSUNG OLED televizor QE55S85FAUXXH , 4K Ultra HD, Smart TV, NQ4 AI Gen2 procesor, 100 Hz, OLED HDR Pro tehnologija, Grafit crnaID EK000772783
SAMSUNG OLED televizor QE55S85FAUXXH , 4K Ultra HD, Smart TV, NQ4 AI Gen2 procesor, 100 Hz, OLED HDR Pro tehnologija, Grafit crnaID: EK000772783
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 3.999,00 KM
SAMSUNG OLED televizor QE55S85FAUXXH, | Dijagonala: 55"/140 cm | HDR10+ | Smart TV - Tizen OS | OLED ekran | Zvuk 40 W |
Saznaj više
Dostavljamo već od 21.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | NQ4 AI Gen2 procesor Osjetite punu snagu AI u 4K, 4K AI Upscaling Poboljšajte serije i filmove na 4K rezoluciju, OLED HDR Potpuna svjetlina i kontrast, Odobrio PANTONE Uživajte u punoj paleti autentičnih boja,4K AI Upscaling, Motion Xcelerator 120 Hz, |
| VESA standard | 300 x 200 |
| Težina | 12.6 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 706 x 1224x 33,9 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 765 x 1224 x 235 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Vrsta display-a | OLED |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 100 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | Tizen |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | OLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Osvjetljenje | Direktno |
| HDR | Da |
| HDMI 2.1 | 2 kom |
| HDMI 2.0 | 2 kom |
| Google Assistant | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 55"/140 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |
| Alexa | Da |
| Bixby | Da |