SAMSUNG Neo QLED televizor QE55QN70FAUXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Tizen™, Quantum Mini LED, NQ4 AI Gen2 Procesor, Motion Xcelerator 144Hz, CrniID EK000756177
SAMSUNG Neo QLED televizor QE55QN70FAUXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Tizen™, Quantum Mini LED, NQ4 AI Gen2 Procesor, Motion Xcelerator 144Hz, CrniID: EK000756177
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Čistimo zalihe uz popuste do 60%! Akcija traje do 1.6.2026. u 9h. Cijelu ponudu pogledaj ovdje.
- 2.199,00 KM
- Cijena
- 1.299,90 KM
Cijena sa obračunatim popustom
Cijena za prvih 100 kupaca
1.234,90 KM
SAMSUNG Neo QLED televizor QE55QN70FAUXXH | Dijagonala: 55"/140 cm | Quantum Mini LED | Smart TV - Tizen OS | NQ4 AI Gen2 procesor | Motion Xcelerator 144Hz |
Saznaj više
Dostavljamo već od 28.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | 14,3 |
| VESA standard | 200 x 200 |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Vrsta display-a | VA |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 144 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | Tizen |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | NEO QLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HOTEL MODE | Basic |
| HDR | Da |
| Google Assistant | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 55"/140 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| CI+ | Da |