SAMSUNG MiniLED televizor UE75M80HAUXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Tizen™, NQ4 AI Gen2 procesor, Motion Xcelerator 144Hz, AI Football Mode, CrniID EK000857355
SAMSUNG MiniLED televizor UE75M80HAUXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Tizen™, NQ4 AI Gen2 procesor, Motion Xcelerator 144Hz, AI Football Mode, CrniID: EK000857355
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 2.299,00 KM
Dostavljamo već od 18.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Ostalo | 400 x 300 |
| (V x Š x D) bez postolja | 957,8 mm x 1668,1 mm x 77 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 1007,9 mm x 1668,1 mm x 280 mm |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| Rezolucija | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 75"/190 cm |
| Digitalni izlaz | Ne |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |