SAMSUNG Micro RGB televizor MRE85R95HATXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Tizen™, NQ4 AI procesor, 4K 165Hz, 2K 240Hz uz VRR, Dolby Atmos®, CrniID EK000857362
SAMSUNG Micro RGB televizor MRE85R95HATXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Tizen™, NQ4 AI procesor, 4K 165Hz, 2K 240Hz uz VRR, Dolby Atmos®, CrniID: EK000857362
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 11.599,00 KM
Dostavljamo već od 18.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Ostalo | 600 x 400 |
| (V x Š x D) bez postolja | 1077,0 mm x 1880,6 mm x 29,9 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 1148,2 mm x 1880,6 mm x 393,5 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Zvuk | 70 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| Rezolucija | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 85"/216 cm |
| Digitalni izlaz | Ne |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |