SAMSUNG Micro RGB televizor MRE65R85HAUXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Tizen™, NQ4 AI procesor, Motion Xcelerator 144Hz, Dolby Atmos®, CrniID EK000857351
SAMSUNG Micro RGB televizor MRE65R85HAUXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Tizen™, NQ4 AI procesor, Motion Xcelerator 144Hz, Dolby Atmos®, CrniID: EK000857351
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 3.599,00 KM
Dostavljamo već od 19.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Ostalo | 400 x 300 |
| (V x Š x D) bez postolja | 831.2 mm x 1442.9 mm x 52 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 867.1 mm x 1442.9 mm x 256.8 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Zvuk | 30 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| Rezolucija | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 65"/165 cm |
| Digitalni izlaz | Ne |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |