SAMSUNG LED televizor UE98DU9072UXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Crystal 4K procesor, Supersize Picture Enhancer tehnologija, 100Hz, Q-Simfonija, Motion Xcelerator 120Hz, CrniID EK000859772
SAMSUNG LED televizor UE98DU9072UXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Crystal 4K procesor, Supersize Picture Enhancer tehnologija, 100Hz, Q-Simfonija, Motion Xcelerator 120Hz, CrniID: EK000859772
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 6.299,00 KM
- Cijena
- 5.699,90 KM
Dostavljamo već od 28.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | 2 |
| VESA standard | 600 x 400 |
| (V x Š x D) bez postolja | 2181,1 mm x 1244,1 mm x 63,5 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 2181,1 mm x 1298,2 mm x 402,3 mm |
| Bluetooth | Da |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HDR | Da |
| Ethernet ulaz | Ne |
| Dijagonala | 98 inch/149 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |