SAMSUNG LED televizor UE75U8092FUXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Tizen™, MetalStream Dizajn, HDR 10+, Crystal Procesor 4K, CrniID EK000855624
SAMSUNG LED televizor UE75U8092FUXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Tizen™, MetalStream Dizajn, HDR 10+, Crystal Procesor 4K, CrniID: EK000855624
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 1.999,00 KM
- Cijena
- 1.399,90 KM
Dostavljamo već od 20.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Ostalo | 400 x 300 |
| (V x Š x D) bez postolja | 77 x 1668.1 x 957.8 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 280 x 1668.1 x 1005.9 mm |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Vrsta display-a | LED |
| Zvuk | 20 W |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 75"/190 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |