Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
1.999,00 KM
Cijena
1.399,90 KM
Dostavljamo već od 20.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Tip proizvoda Televizori
Brand Samsung
Boja Crna
Ostalo 400 x 300
(V x Š x D) bez postolja 77 x 1668.1 x 957.8 mm
(V x Š x D) s postoljem 280 x 1668.1 x 1005.9 mm
USB 2.0 1 kom
Vrsta display-a LED
Zvuk 20 W
Rezolucija 3840 x 2160 (4K)
HDR Da
HDMI 2.0 3 kom
Ethernet ulaz Da
Dijagonala 75"/190 cm