SAMSUNG LED televizor UE75U7022FKXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Crystal Processor 4K, One UI Tizen , MetalStream Dizajn , CrniID EK000849601
SAMSUNG LED televizor UE75U7022FKXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Crystal Processor 4K, One UI Tizen , MetalStream Dizajn , CrniID: EK000849601
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 1.799,00 KM
- Cijena
- 1.299,90 KM
Dostavljamo već od 25.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | Crystal Processor 4K | PurColor | Motion Xcelerator | Q-Symphony | Adaptive Sound | Gaming Hub | HGiG | ALLM | eARC | OTS Lite | Filmmaker Mode |
| VESA standard | 400 x 300 |
| Težina | 22.8 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 957.8 mm x 1668.1 mm x 77 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 1005.9 mm x 1668.1 mm x 280 mm |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Vrsta display-a | VA |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | Tizen |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 |
| Osvjetljenje | Direktno |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 75"/190 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |