SAMSUNG LED televizor UE55U7022FKXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Crystal Processor 4K, One UI Tizen , MetalStream Dizajn , CrniID EK000782369
SAMSUNG LED televizor UE55U7022FKXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Crystal Processor 4K, One UI Tizen , MetalStream Dizajn , CrniID: EK000782369
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 999,00 KM
- Cijena
- 689,90 KM
SAMSUNG LED televizor UE55U7022FKXXH | Dijagonala: 55"/140 cm 4K Ultra HD | Tizen™ AI Smart TV | MetalStream dizajn | Crystal 4K procesor |
Saznaj više
Dostavljamo već od 22.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | Kristalni procesor 4K, MetalStream Dizajn, One UI Tizen, Samsung Knox sigurnost |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Težina | 9.9 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 707.8 mm x 1224.6 mm x 76.6 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 759.1 mm x 1224.6 mm x 199 mm |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Vrsta display-a | VA |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Operativni sistem | Tizen |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T/T2/C/S |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 55"/140 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |
| Alexa | Da |
| Bixby | Da |