SAMSUNG LED televizor UE50U8072FUXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Tizen™, MetalStream Dizajn, HDR 10+, Crystal Procesor 4K, CrniID EK000802523
SAMSUNG LED televizor UE50U8072FUXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Tizen™, MetalStream Dizajn, HDR 10+, Crystal Procesor 4K, CrniID: EK000802523
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 1.099,00 KM
- Cijena
- 629,90 KM
SAMSUNG LED televizor UE50U8072FUXXH | Dijagonala: 50"/127 cm 4K Ultra HD | Smart TV, Tizen | HDR 10+ | Crystal Procesor 4K |
Saznaj više
Dostavljamo već od 07.04.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | 2 |
| VESA standard | 200 x 200 |
| (V x Š x D) bez postolja | 1110.8 x 643.8 x 76.4 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 1110.8 x 695.1 x 199 mm |
| Bluetooth | Da |
| Operativni sistem | Tizen |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Da |
| HOTEL MODE | Basic |
| HDR | Da |
| Google Assistant | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 50"/127 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |