SAMSUNG LED televizor UE43U7022FKXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Tizen™, MetalStream Dizajn, HDR 10+, Crystal Procesor 4K, CrniID EK000841574
SAMSUNG LED televizor UE43U7022FKXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Tizen™, MetalStream Dizajn, HDR 10+, Crystal Procesor 4K, CrniID: EK000841574
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 699,00 KM
- Cijena
- 539,90 KM
Dostavljamo već od 09.04.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | 1 |
| VESA standard | 200 x 200 |
| (V x Š x D) bez postolja | 558.8 mm x 957.8 mm x 76.3 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 609 mm x 957.8 mm x 157 mm |
| Bluetooth | Da |
| Operativni sistem | Tizen |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HDR | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 43"/109 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |