SAMSUNG LED televizor 32H5002F, HD Ready, Smart TV, Tizen OS, HDR, OTS Lite, CrnniID EK000795665
SAMSUNG LED televizor 32H5002F, HD Ready, Smart TV, Tizen OS, HDR, OTS Lite, CrnniID: EK000795665
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 499,00 KM
SAMSUNG LED televizor 32H5002F | Dijagonala: 32"/82 cm HD Ready | HDR | 50 Hz | Tizen OS | OTS Lite |
Saznaj više
Dostavljamo već od 25.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | HDR Pojačani kontrast uz bogatu tamu i sjajno svjetlo, Samsung Knox sigurnost Vaša privatnost. Osigurano., OTS Lite Uranjajući virtuelni zvuk koji slijedi akciju. |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Težina | 5.1 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 438.9 x 733.2 x 72.2 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 451.8 x 733.2 x 1 117.3 mm |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Operativni sistem | Tizen |
| Zvuk | 10 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 1366 x 768 (HD) |
| Osvjetljenje | Direktno |
| Kompozitni ulaz | Da |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 2 kom |
| Google Assistant | Ne |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 32"/82 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |
| Alexa | Da |
| Bixby | Da |