PHILIPS TV QLED 75PUS7810/12, 4K Ultra HD, Titan OS, Smart, Pixel Precise Ultra HD, HDR10+ID EK000772853
PHILIPS TV QLED 75PUS7810/12, 4K Ultra HD, Titan OS, Smart, Pixel Precise Ultra HD, HDR10+ID: EK000772853
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 1.999,00 KM
- Cijena
- 1.399,90 KM
PHILIPS TV QLED 75PUS7810/12 | Dijagonala: 75"/190 cm 4K Ultra HD | HDR10+ | Pixel Precise Ultra HD | Titan OS, smart tv | HDR10+ |
Saznaj više
Dostavljamo već od 05.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
5 GODINA GARANCIJE!
Kupovinom ovog PHILIPS televizora ostvaruješ dodatne 3 godine garancije, ukupno 5 godina! Kako bi ostvario dodatnu garanciju potrebno je da registruješ svoj televizor.
Klikni ovdje za registraciju.
Promocija važi za period kupovine 16.02. do 31.07.2026.godine.
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Philips |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | Pixel Precise Ultra HD, HDR10+, 4K QLED |
| VESA standard | 400 x 300 |
| Težina | 23.07 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 964 mm x 1676 mm x 84 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 1015 mm x 1676 mm x 350 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Operativni sistem | Titan OS |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | QLED |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | HDR10+ |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Google Assistant | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 75"/190 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |
| Alexa | Da |