LG QNED televizor 65QNED80A3A, 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS 24, α5 AI Processor 4K Gen7, ThinQ AI, Magični daljinski, CrniID EK000850873
LG QNED televizor 65QNED80A3A, 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS 24, α5 AI Processor 4K Gen7, ThinQ AI, Magični daljinski, CrniID: EK000850873
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 1.749,00 KM
- Cijena
- 1.399,90 KM
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | LG |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | QNED Color, procesor alpha 7 4K AI Processor Gen8, AI Magic Remote,Advanced Local Dimming |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Težina | 22.9 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 840 x 1 456 x 29,7 |
| (V x Š x D) s postoljem | 904 x 1 456x 295 |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | E |
| Operativni sistem | WebOS |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | NanoCell |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.1 | 3 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 65"/165 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |