LG OLED televizor OLED77G42LW, 4K Ultra HD, Smart TV, webOS, α11 AI Processor 4K, 120Hz Native, Magični daljinskiID EK000850919
LG OLED televizor OLED77G42LW, 4K Ultra HD, Smart TV, webOS, α11 AI Processor 4K, 120Hz Native, Magični daljinskiID: EK000850919
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 7.999,00 KM
Dostavljamo već od 01.06.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | LG |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | α11 AI Processor 4K | Dolby Vision / HDR10 / HLG | 10 načina slike (Personalized Picture Wizard, Vivid, Standard, APS(Auto Power Save), Cinema, Sports, Game, Filmmaker, (ISF)Expert(Bright Room), (ISF)Expert(Dark Room)) | AI Brightness Control | AI Upscaling | G-Sync Kompatibilan (Nvidia) | HGIG Mode | ALLM (Auto Low Latency Mode) | FreeSync Kompatibilan (AMD) | VRR (Variable Refresh Rate) do 144 Hz | Intelligent Voice Recognition | Radi sa Apple Airplay2 | Hands-free Voice Control | AI Voice Remastering | WiSA kompatibilan |
| VESA standard | 300 x 200 |
| Težina | 37.4 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 982 mm x 1712 mm 24.8 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | F |
| Operativni sistem | WebOS |
| Zvuk | 60 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | OLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.1 | 4 kom |
| Google Assistant | Ne |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 77 inch/ 195cm |
| Digitalni izlaz | Ne |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |