LG OLED televizor OLED65G51LW, 4K Ultra HD, Smart TV, webOS, AI ThinQ, Brightness Booster, Cinema HDR, Magični daljinski, CrniID EK000850888
LG OLED televizor OLED65G51LW, 4K Ultra HD, Smart TV, webOS, AI ThinQ, Brightness Booster, Cinema HDR, Magični daljinski, CrniID: EK000850888
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 4.989,00 KM
- Cijena
- 4.329,90 KM
Dostavljamo već od 20.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | LG |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | alpha 11 AI Processor Gen2, AI Magic Remote, Brightness Booster Ultimate, 165Hz VRR, Dolby Vision i Ambient FILMMAKER MODE |
| VESA standard | 300 x 200 |
| Težina | 26.6 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 910 x 1 441 x 24,3 |
| (V x Š x D) s postoljem | 865 x 1441x 263 |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 120 Hz |
| Energetska klasa | E |
| Operativni sistem | WebOS |
| Zvuk | 60 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tehnologija | OLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.1 | 4 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 65"/165 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |