LG OLED televizor OLED65C41LA, 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS 24, α9 AI Processor 4K Gen7, 120 Hz, ThinQ AI, Dolby Atmos, Magični daljinski, CrniID EK000850910
LG OLED televizor OLED65C41LA, 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS 24, α9 AI Processor 4K Gen7, 120 Hz, ThinQ AI, Dolby Atmos, Magični daljinski, CrniID: EK000850910
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 4.449,00 KM
Dostavljamo već od 27.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | LG |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | α9 AI Processor 4K Gen7 | α9 AI Super Upscaling 4K | OLED Color | AI Genre Selection | AI Brightness Control | Dolby Vision / HDR10 / HLG | FILMMAKER MODE™ | 4K 120 fps (HDMI, RF, USB) | OLED Dynamic Tone Mapping Pro | Pixel Dimming | OLED Motion | 10 načina slike (Personalized Picture Wizard, Vivid, Standard, APS(Auto Power Save), Cinema, Sports, Game, Filmmaker, (ISF)Expert(Bright Room), (ISF)Expert(Dark Room)) | G-Sync Kompatibilan (Nvidia) | FreeSync Kompatibilan (AMD) | HGIG Mode | Game Dashboard | ALLM (Auto Low Latency Mode) | VRR (Variable Refresh Rate - do 144Hz) | Intelligent Voice Recognition | ThinQ | Apple Airplay2 | Smartphone Remote App | Hands-free Voice Control | Full Web Browser | Multi View | Family Settings | Always Ready | Kompatibilnost sa USB Kamerom | Dolby Atmos | α9 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix) | Clear Voice Pro | AI Acoustic Tuning | WiSA kompatibilan | LG Sound Sync | Sound Mode Share | Simultani Audio Izlaz | Bluetooth Surround Ready | High Contrast | Invert Colors | Gray Scale | Magic Remote MR24 |
| VESA standard | 300 x 200 |
| Težina | 16.6 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 826 x 1441 x 45.1 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 880 x 1441 x 230 mm |
| USB 2.0 | 3 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 120 Hz |
| Energetska klasa | F |
| Operativni sistem | WebOS |
| Zvuk | 60 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | OLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.1 | 4 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 65"/165 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |