LG OLED televizor OLED55B53LA, α8 AI Super Upscaling 4K, Dolby Vision, webOS, CrniID EK000850907
LG OLED televizor OLED55B53LA, α8 AI Super Upscaling 4K, Dolby Vision, webOS, CrniID: EK000850907
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 2.599,00 KM
- Cijena
- 2.399,90 KM
Dostavljamo već od 20.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | LG |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | Vizualna kvaliteta i surround zvuk uz alpha 8 AI Processor Gen2, AI Picture Pro, AI Magic Remote |
| VESA standard | 300 x 200 |
| Težina | 14.5 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 708 x 1228x 45,9 |
| (V x Š x D) s postoljem | 772 x 1228x 235 |
| USB 2.0 | 3 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | WebOS |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | OLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.1 | 4 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 55"/140 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |