LG NanoCell televizor 86NANO81A3A, 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS, HDR10, Direct Backlight, α7 AI procesor 4K Gen8, CrniID EK000850898
LG NanoCell televizor 86NANO81A3A, 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS, HDR10, Direct Backlight, α7 AI procesor 4K Gen8, CrniID: EK000850898
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 2.999,00 KM
Dostavljamo već od 27.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | LG |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | α7 AI Processor 4K Gen8 | AI Upscaling | 4K Super Upscaling | HDR10 | HLG | AI Sound | AI Acoustic Tuning |
| VESA standard | 600 x 400 |
| Težina | 48.9 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 1927mm x 1104mm x 59,9mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 1927mm x 1178mm x 425mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | WebOS |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | NanoCell |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 2 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 86"/218 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |