LG NanoCell televizor 43NANO80A3B, 4K Nano Cell , webOS Smart TV, Magic remote, CrniID EK000850934
LG NanoCell televizor 43NANO80A3B, 4K Nano Cell , webOS Smart TV, Magic remote, CrniID: EK000850934
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 699,00 KM
- Cijena
- 639,90 KM
Dostavljamo već od 27.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | LG |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Težina | 8.9 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 564x 967 x 57,1 |
| (V x Š x D) s postoljem | 621 x 967 x 200 |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | WebOS |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | NanoCell |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 43"/109 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |