LG LED televizor 55UP75003LF, 4K Ultra HD, webOS Smart TV, CrniID EK000850891
LG LED televizor 55UP75003LF, 4K Ultra HD, webOS Smart TV, CrniID: EK000850891
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 1.299,00 KM
Dostavljamo već od 04.06.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | LG |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | HDR | HDR 10 Pro | HLG | a5 AI processor 4k |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Težina | 19.5 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 1244 x 726 x 87.1 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 1244 x 783 x 235 mm |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 50 Hz |
| Operativni sistem | WebOS |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Dijagonala | 55"/140 cm |
| Daljinski upravljač | STANDARD |