LG LED televizor 50UT80003LA , 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS 24, α5 AI Processor 4K Gen7, ThinQ AI, Magični daljinski, CrniID EK000850867
LG LED televizor 50UT80003LA , 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS 24, α5 AI Processor 4K Gen7, ThinQ AI, Magični daljinski, CrniID: EK000850867
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 1.139,00 KM
Dostavljamo već od 04.06.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | LG |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | α5 AI Processor 4K Gen7 | 4K Upscaling | HDR10 / HLG | AI Brightness Control | FILMMAKER MODE™ | 9 načina slike (Vivid, Standard, APS(Auto Power Save), Cinema, Sports, Game, Filmmaker, (ISF)Expert(Bright Room), (ISF)Expert(Dark Room)) | Dynamic Tone Mapping | HGIG Mode | Game Dashboard | ALLM (Auto Low Latency Mode) | ThinQ | Intelligent Voice Recognition | Apple Airplay2 | Smartphone Remote App - LG ThinQ | Full Web Browser | Family Settings | Kompatibilnost sa USB Kamerom | AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix) | Clear Voice Pro | AI Acoustic Tuning | LG Sound Sync | Sound Mode Share | Simultani Audio Izlaz | Bluetooth Surround Ready | High Contrast | Invert Colors | Gray Scale | Magic Remote MR24 |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Težina | 11.9 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 651 x 1121 x 57.1 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 713 x 1121 x 231 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | F |
| Operativni sistem | WebOS |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.1 | 3 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 50"/127 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |