LG LED televizor 32LQ63006LA, Smart TV, Full HD, webOS, CrniID EK000850938
LG LED televizor 32LQ63006LA, Smart TV, Full HD, webOS, CrniID: EK000850938
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 666,00 KM
- Cijena
- 409,90 KM
Dostavljamo već od 04.06.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | LG |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | ThinQ | AI Home | Apple Homekit | Amazon Echo Connection | ThinQ App | Airplay2 | Screen Share | Google Home Connection | Web Browser | Youtube | Netflix | Sports Alert | Amazon Alexa | AI Acoustic Tuning | HDR10 PRO |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Težina | 4.65 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 437 mm x 736 mm x 82.9 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 464 mm 736 mm x 180 mm |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | F |
| Operativni sistem | WebOS |
| Zvuk | 10 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 1920 x 1080 (Full HD) |
| HDR | Da |
| Google Assistant | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 32"/82 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |