Hisense LED televizor 43A6Q, 4K Ultra HD, Smart TV, VIDAA Smart OS, AI Smooth Motion, Game Mode PLUS, Dolby Vision, HDR10+, CrniID EK000850913
Hisense LED televizor 43A6Q, 4K Ultra HD, Smart TV, VIDAA Smart OS, AI Smooth Motion, Game Mode PLUS, Dolby Vision, HDR10+, CrniID: EK000850913
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 599,00 KM
- Cijena
- 475,90 KM
Dostavljamo već od 29.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Hisense |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | AI 4K Upscaler Mutna slika se unapređuje blizu 4K kvalitet, AI Smooth Motion Glatka slika bez zamućenja, Game Mode PLUS – Režim za igre, Dolby Vision. |
| VESA standard | 300 x 200 |
| Težina | 6.9 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 560 mm x 963 mm x 75 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 608 mm x 963 mm x 132 mm |
| USB 3.0 | 2 kom |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | VIDAA |
| Zvuk | 14 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HDR | Da |
| HDMI 2.1 | 3 kom |
| Google Assistant | Ne |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 43"/109 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |