Haier QLED televizor H55S80FUX, 4K Ultra HD, Smart TV, Google TV, HDR, Dolby Audio, SivaID EK000827451
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 849,00 KM
Dostavljamo već od 07.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Haier QLED S80 Serija

Milijardu boja s Quantum Dot tehnologijom i 4K rezolucijom
Kombinuje 4K rezoluciju sa QLED tehnologijom, pružajući detaljne slike i širok raspon boja za vrhunsko iskustvo gledanja

Ultra-glatko kretanje za iskustvo igranja sljedeće generacije
Brzina osvježavanja od 120 Hz* optimizuje prikaz kadrova, poboljšavajući odziv i pružajući vrhunsku jasnoću pokreta za izuzetno glatko iskustvo igranja.
*120Hz DLG mod vam omogućava da dostignete 120Hz u 2K rezoluciji zahvaljujući Dual Line Gate tehnologiji.

Brza navigacija i trenutni pristup aplikacijama na vašem Smart TV-u
Višejezgreni procesor i 2 GB RAM-a osiguravaju glatku navigaciju i brz pristup aplikacijama, dok 32 GB prostora za pohranu nudi dovoljno prostora za vaš sadržaj.

Sva vaša zabava na jednom uređaju, direktno na vašem ekranu
Jednostavno upravljanje uz Smart Remote. Besprijekoran pristup aplikacijama, streamingu i personaliziranom sadržaju.

Realistično i impresivno zvučno iskustvo
Dolby višekanalni audio pruža jasan, bogat zvuk sa prostornom dubinom i vrhunskom jasnoćom.

| Brand | Haier |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | 3840 × 2160 (4K Ultra HD) |
| Težina | 10.5 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | Da |
| Vrsta display-a | VA |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| WiFI ugrađen | Da |
| Tehnologija | LED |
| Osvjetljenje | Direktno |
| Kompozitni ulaz | Da |
| Komponentni ulaz | Da |
| Google Assistant | Da |
| CI+ | Da |