Haier LED televizor H75K85FUX, 4K Ultra HD, Smart TV, Google TV, HDR, Dolby Audio, CrniID EK000827453
Haier LED televizor H75K85FUX, 4K Ultra HD, Smart TV, Google TV, HDR, Dolby Audio, CrniID: EK000827453
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 1.445,00 KM
Haier LED televizor H75K85FUX | Dijagonala: 75"/190 cm 4K Ultra HD | Smart TV | Dolby Audio | HDR Google TV |
Saznaj više
Dostavljamo već od 07.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Haier LED 4K K85 Series
Doživite zapanjujuću sliku uz 4K HDR tehnologiju, poboljšanu MEMC funkcijom za besprijekorno glatke pokrete. Pokreće ga snažan procesor i Google TV za pametno, intuitivno iskustvo gledanja, uz uranjajući zvuk Dolby Audio tehnologije.

Zapanjujući detalji, živopisne boje i pojačan kontrast
Doživite realistične vizuale uz 4K HDR tehnologiju koja donosi poboljšan kontrast, dublju crnu i svjetlije istaknute tonove – za prirodne, živopisne boje i iznimnu jasnoću slike.

Sve u jednom – zabava na vašem ekranu
Pristupite aplikacijama, streaming servisima i personaliziranom sadržaju unutar jedne pametne platforme. Odabir onoga što želite gledati nikada nije bio jednostavniji

Brza navigacija i pristup aplikacijama
Višejezgreni procesor i 2 GB RAM-a omogućuju glatku navigaciju i brzo pokretanje aplikacija, dok 32 GB memorije nudi dovoljno prostora za sve vaše sadržaje.


| Brand | Haier |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | 3840 × 2160 (4K Ultra HD) |
| Težina | 19.6 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | Da |
| Vrsta display-a | VA |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| WiFI ugrađen | Da |
| Tehnologija | LED |
| Osvjetljenje | Direktno |
| Kompozitni ulaz | Da |
| Komponentni ulaz | Da |
| Google Assistant | Da |
| CI+ | Da |