XIAOMI Redmi Note 15 PRO+ 5G mobitel, 12+512, BrownID EK000804879
XIAOMI Redmi Note 15 PRO+ 5G mobitel, 12+512, BrownID: EK000804879
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 1.099,00 KM
- Cijena
- 999,90 KM
2 god originalne garancije | Ista cijena do 24 rate
Veličina zaslona: 6.83" | Display: CristalRes AMOLED | 120Hz | 2772 x 1280 pixels | Originalna garancija: 2 godine | Glavna kamera: Trostruka – glavna 200 MP OIS + 8 MP ultraširoka | Memorija: 12+512GB | SIM: DUAL SIM
Saznaj više
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 15.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
- 6,83" AMOLED zaslon 120 Hz, HDR10+, Dolby Vision
- Brzi Snapdragon 7s Gen 4 (4 nm)
- Glavna kamera od 200 MP kamera s OIS
Tri elegantne boje
| Brand | Xiaomi |
| Boja | Smeđa/bež |
| Garancija | 2 god |
| Serija | Redmi Note 15 |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| Veličina ekrana | 6.83 " |
| Tip display-a | CristalRes AMOLED | 120Hz | 2772 x 1280 pixels |
| Interna memorija | 512 GB |
| Proširiva memorija | ne |
| RAM memorija | 12 GB |
| Stražnja kamera | Trostruka – glavna 200 MP OIS + 8 MP ultraširoka |
| Prednja kamera | 32 |
| Tip procesora | Snapdragon 7s Gen 4 |
| Kapacitet baterije | 6500 mAh |
| SIM | Dual |
| Vrsta OS-a | Android 15 |
| Operativni sistem | HyperOS 2 |
| Ostalo | Otisak prsta (ispod ekrana, optički), akcelerometar, žiroskop, kompas, senzor blizine |
| Visina | 163.4 mm |
| Širina | 78.3 mm |
| Dubina | 8.19 mm |