Samsung Galaxy A07 mobitel, 6/128, Zelena ID EK000738091
Samsung Galaxy A07 mobitel, 6/128, Zelena ID: EK000738091
- Cijena
- 295,00 KM
2 god originalne garancije
Garancija: 2 god Veličina zaslona: 6.7 Tip zaslona: PLS LCD, 720 x 1600 (HD+) Interna memorija: 128 Proširiva: MicroSD (Up to 2TB) RAM memorija: 6 Stražnja kamera: 50.0 MP + 2.0 MP Prednja kamera:...
Saznaj više
Dostavljamo već od 01.06.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Garancija: 2 god
Veličina zaslona: 6.7
Tip zaslona: PLS LCD, 720 x 1600 (HD+)
Interna memorija: 128
Proširiva: MicroSD (Up to 2TB)
RAM memorija: 6
Stražnja kamera: 50.0 MP + 2.0 MP
Prednja kamera: 8.0 MP
Tip procesora: Octa-Core, 2.2GHz,2GHz
Kapacitet baterije: 5000
SIM: Nano-SIM (4FF)
Vrsta OS-a: Android
Operativni sistem: Android
Visina: 16.7
Širina: 7.7
Dubina: 0.76
Ostalo: Accelerometer | Fingerprint Sensor | Light Sensor | Proximity Sensor
| Brand | Samsung |
| Boja | Zelena |
| Garancija | 2 god |
| Serija | Samsung A |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| Veličina ekrana | 6.7 " |
| Tip display-a | PLS LCD, 90Hz |
| Interna memorija | 128 GB |
| Proširiva memorija | da |
| RAM memorija | 6 GB |
| Stražnja kamera | 50 MP, f/1.8, (širokokutni), 1/2.76", 0.64µm, PDAF |
| Prednja kamera | 8 MP, f/2.0, (širokokutni), 1/4.0", 1.12µm |
| Tip procesora | Osmojezgreni (2x2,2 GHz Cortex-A76 i 6x2,0 GHz Cortex-A55) |
| Kapacitet baterije | 5000 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Vrsta OS-a | Android 15 |
| Operativni sistem | Android |
| Ostalo | Otisak prsta (bočno montiran), akcelerometar, senzor blizine |
| Visina | 167.4 mm |
| Širina | 77.4 mm |
| Dubina | 7.6 mm |