HONOR mobitel X7d 8+256, baterija 6500mAh, display 6,77", CrniID EK000789170
HONOR mobitel X7d 8+256, baterija 6500mAh, display 6,77", CrniID: EK000789170
Uz kupovinu Honor mobitela X7D Black 8+256GB , poklanjamo Vam HONOR Choice pametni sat. Akcija traje 22.04.-31.05.2026. ili isteka zaliha.
Kako biste ostvarili pravo na poklon proizvod, sat je potrebno dodati u košaricu.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 499,00 KM
- Cijena
- 399,90 KM
2 god originalne garancije | Ista cijena do 24 rate
Veličina zaslona: 6.77" | Display: TFT LCD, 120 Hz | Originalna garancija: 2 godine | Glavna kamera: Dupla kamera, glavna 50 MP + 2 MP dubinska | Memorija: 8+1256 GB | SIM: DUAL SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
Saznaj više
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 13.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
- 6.77" ekran
- 108MP glavna kamera
- Brzi Qualcomm Snapdragon 685 procesor
Honor X7d






Meteor Silver



| Brand | Honor |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Serija | Honor X |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| Veličina ekrana | 6.77 " |
| Tip display-a | TFT LCD | 120Hz | 720 x 1610 pixels |
| Interna memorija | 256 GB |
| Proširiva memorija | ne |
| RAM memorija | 8 GB |
| Stražnja kamera | Dvostruka – 50 MP, f/1.8 (wide) + 2 MP (depth) |
| Prednja kamera | 5 MP, f/2.2 |
| Tip procesora | Qualcomm Snapdragon 6s Gen 3 (SM6375) |
| Kapacitet baterije | 6500 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Vrsta OS-a | Android 15 |
| Operativni sistem | MagicOS 9.0 |
| Ostalo | Ne |
| Visina | 166.9 mm |
| Širina | 76.8 mm |
| Dubina | 8.2 mm |