HONOR Magic8 PRO mobitel, 12GB+512GB BlackID EK000814889
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 2.239,00 KM
2 god originalne garancije | Ista cijena do 24 rate
Dostavljamo već od 18.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
- brzi Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5
- Velika 6270 mAh baterija
- 200 MP kamera
HONOR Magic8 Pro
Upoznajte HONOR Magic8 Pro, pametni telefon koji pomiče granice mogućeg. S revolucionarnim sustavom kamera, izuzetnom baterijom i snagom umjetne inteligencije, ovaj je uređaj stvoren za one koji traže apsolutnu vrhunsku tehnologiju.
200 MP Ultra jasna kamera
Revolucionarna 200 MP Ultra Noćna Kamera omogućuje detaljne fotografije i u najzahtjevnijim uvjetima. Sustav kamera uključuje 200 MP periskopski telefoto objektiv s 3.7x optičkim i 100x digitalnim zoomom.
Zahvaljujući AI Image Engine tehnologiji i CIPA 5.5 stabilizaciji, snimke ostaju oštre i kristalno jasne bez podrhtavanja.
6270 mAh baterija za cjelodnevnu snagu
Baterija kapaciteta 6270 mAh osigurava cjelodnevno korištenje bez brige o punjenju. Nova generacija silicij-karbonske tehnologije omogućuje autonomiju do 2,5 dana.
Kada je potrebna energija, tu je 80 W HONOR SuperCharge za brzo i učinkovito punjenje.
6270 mAh
dugotrajna baterija
Snapdragon 8 Elite
Gen 5 flagship procesor
7 + 7 godina
MagicOS i sigurnosna ažuriranja
Snapdragon 8 Elite Gen 5
Najnoviji Snapdragon 8 Elite Gen 5 donosi vrhunske performanse za gaming, multitasking i AI zadatke. Uz naprednu GPU+NPU arhitekturu, iskustvo korištenja je brzo, fluidno i inteligentno kao nikada prije.
IP68 + IP69K ultra izdržljivost
Dizajniran za sve uvjete, HONOR Magic8 Pro dolazi s IP68 i IP69K certifikatom, pružajući zaštitu od vode, prašine i padova.
HONOR NanoCrystal Shield osigurava vrhunsku otpornost na ogrebotine i udarce bez kompromisa u dizajnu.
| Brand | Honor |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Serija | Honor Magic |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| Veličina ekrana | 6.71 " |
| Tip display-a | LTPO OLED, 1B boja, 120Hz, 4320Hz PWM, Dolby Vision, HDR Vivid, 1800 nita (HBM), 6000 nita (vrhunac) |
| Interna memorija | 512 GB |
| Proširiva memorija | ne |
| RAM memorija | 12 GB |
| Stražnja kamera | 200MP Ultra Night Telephoto Kamera, 50MP Ultra Night Glavna Kamera, 50MP Ultra Wide Kamera |
| Prednja kamera | 50 MP, f/2.0, 21 mm (široki), 1/2.93", 0.6µm |
| Tip procesora | Snapdragon®️ 8 Elite Gen 5 mobilna platforma |
| Kapacitet baterije | 6270 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Vrsta OS-a | Android 15 |
| Operativni sistem | MagicOS 9.0 |
| Ostalo | Otisak prsta (ispod ekrana, ultrazvučni), Face ID, akcelerometar, žiroskop, senzor blizine, kompas |
| Visina | 161.15 mm |
| Širina | 75 mm |
| Dubina | 8.4 mm |