PlayStation 5 C chassis + God of War: Ragnarok VCH PS5 + Marvel's Spider-Man: Miles Morales PS5ID EK000489708
PlayStation 5 C chassis + God of War: Ragnarok VCH PS5 + Marvel's Spider-Man: Miles Morales PS5ID: EK000489708
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 1.829,00 KM
PlayStation®5 Iskusite munjevito učitavanje s ultrabrzim SSD-om, dubljim uranjanjem s podrškom za haptične povratn...
Saznaj više
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
PlayStation®5

| Tip proizvoda | Konzole |
| Brand | Sony |
| Boja | Bijela |
| Ostalo | Konzole |
| Tip konzole | PlayStation 5 |
| Broj kontrolera | 1 |
| Tip tvrdog diska | SSD |
| Kapacitet SSD 1 | 825 GB |
| Kapacitet HDD | 825 GB |
| RAM memorija | 16 GB |
| Optika | Ultra HD Blu-ray |
| Širina | 390 mm |
| Visina | 104 mm |
| Dubina | 260 mm |