Intex okrugli bazen Prism Frame 366 x 76 cm set sa pumpom – 26712NPID EK000426322
Intex okrugli bazen Prism Frame 366 x 76 cm set sa pumpom – 26712NPID: EK000426322
Čistimo zalihe uz popuste do 60%! Akcija traje do 1.6.2026. u 9h. Cijelu ponudu pogledaj ovdje.
- 419,90 KM
- Cijena
- 259,90 KM
ORIGINALNA GARANCIJA
Cijena sa obračunatim popustom
Cijena za prvih 100 kupaca
246,90 KM
Dostavljamo već od 26.05.2026
Garancija: 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Intex Prism Frame bazen garancija
Garancija:
- okvir bazena 1 godine
- obloga bazena 1 godine
- motor filter pumpe 2 godine
Intex Prism Frame bazen metalna konstrukcija 366 x 76 cm + pumpa - 60497
Stabilan i praktičan nadzemni bazen sa metalnom konstrukcijom, idealan za porodično uživanje tokom ljeta.
Ovalni bazen Intex Prism Frame prikazuje inovativan dizajn, neusporedivu robusnost i odličan odnos kvalitete i cijene. Oblik pruža savršenu kombinaciju veličine i volumena vode za uživanje u vlastitom dvorištu.
Okvir je izrađen od pocinčanog nehrđajućeg čelika, što osigurava stabilnost i dodatnu čvrstoću tokom korištenja, dok troslojna obloga pruža dugotrajnost i otpornost.
Ključne karakteristike
- 3-slojni izdržljiv materijal otporan na probijanje
- Dvostruki usisni spojevi za bolju cirkulaciju i čistoću vode
- Stabilna metalna konstrukcija
- Kompaktne dimenzije pogodne za manje prostore
- Jednostavno održavanje uz uključenu pumpu
U paketu dolazi
- Catridge filter pumpa C530 (220-240V)
- Protok pumpe: 2006 l/h
| Dužina (cm) | 366 cm |
| Masa | 24.9 kg |
| Tip proizvoda | Montažni bazeni |
| Brand | Intex |
| Garancija | 1 god |
| Boja | Siva |
| Kapacitet bazena | 6503 l |
| Oblik bazena | Okrugli |
| Filter pumpa | Da |
| Ljestve | Ne |
| Pokrivalo za bazen | Ne |
| Podloga | Ne |
| Visina | 76 cm |
| Širina | 366 cm |