Villager makaze za orezivanje PS 102ID EK000699996
Villager makaze za orezivanje PS 102ID: EK000699996
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 14,90 KM
Karakteristike
Saznaj više
Dostavljamo već od 20.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
|
Karakteristike
|
|
|---|---|
| Kategorija | Alat za orezivanje |
| Promjer rezanja | 5 mm |
| Dužina | 175 mm |
| Oštrica | Čelik 65 Mn |
| Tip ručke | Klasičan |
| Materijal ručke | Čelik |
| Masa | 232 g |
| Tip proizvoda | Makaze za orezivanje |
| Brand | Villager |