Villager makaze za orezivanje LS 128ID EK000498287
Villager makaze za orezivanje LS 128ID: EK000498287
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 95,90 KM
Karakteristike
Saznaj više
Dostavljamo već od 15.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Villager makaze za orezivanje LS 128
Visokokvalitetne makez sa zakrivljenom oštricom za grane koje će Vam olakšati svaki posao rezanja u vrtu.
| Promjer rezanja | 30 mm |
| Dužina | 820 mm |
| Oštrica | Čelik Cr-V |
| Tip ručke | Klasičan |
| Materijal ručke | Aluminijum |
| Masa | 1680 g |
| Tip proizvoda | Makaze za orezivanje |
| Brand | Villager |