Villager alat za orezivanje GT 121ID EK000498286
Villager alat za orezivanje GT 121ID: EK000498286
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 35,90 KM
Karakteristike
Saznaj više
Dostavljamo već od 15.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Villager alat za orezivanje GT 121
| Promjer rezanja | 10 mm |
| Dužina | 200 mm |
| Oštrica | Čelik 65 Mn |
| Tip ručke | Klasičan |
| Materijal ručke | Plastika |
| Masa | 200 g |
| Tip proizvoda | Makaze za orezivanje |
| Brand | Villager |