Villager motorni trimer BC 755 SE / 700 W - 60289ID EK000597619
Villager motorni trimer BC 755 SE / 700 W - 60289ID: EK000597619
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 485,90 KM
- Cijena
- 308,90 KM
Villager motorni trimer BC 755 SE
Saznaj više
Dostavljamo već od 28.04.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Villager motorni trimer BC 755 SE

| Tip motora | Dvotaktni, vazdušno hlađeni |
| Zapremina motora | 22.5 cm³ |
| Snaga motora / broj obrtaja | 0.7 kW / 8000 rpm |
| Radni zahvat niti | 415 mm |
| Sistem prijenosa | Kardan |
| Tip kardanske cijevi | Nedjeljiva aluminijska |
| Prečnik kardanske cijevi | 24 mm |
| Tip ručke | Bike |
| Tip remena | Single remen |
| Masa | 5.1 kg |
| Linija proizvoda | Orange edition |
5 godina garancije trimeri S-serijeBudite sigurni sa odabirom Villager trimera S serije jer kupovinom ovog modela ostvarujete 5 (2+3) godina garancije! Nakon kupovine potrebno je da svoju garanciju produžite. Klikni ovdje za produženje garancije.
| Tip proizvoda | Motorni trimeri |
| Brand | Villager |
| Garancija | 5 god |
| Maks. radna širina | 41.5 mm |
| Tip ručke | D |
| Zapremnina motora | 22.5 ccm |
| Snaga motora | 0.95 KS |
| Tip motora | dvotaktni |