Villager motorna scjeckalica VPC 160 L / 2700 W - 76616ID EK000597725
Villager motorna scjeckalica VPC 160 L / 2700 W - 76616ID: EK000597725
Dostavljamo već od 28.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Opis
Mašina za obradu i mljevenje organskih materija.
|
Karakteristike
|
|---|
| Kategorija | Sjeckalice i drobilice |
| Tip motora | Loncin |
| Zapremina motora | 159 cm³ |
| Snaga motora / broj obrtaja | 2.7 kW (3600 rpm) |
| Maksimalni promjer grane (centralni rezač) | 50 mm |
| Rezervoar za gorivo | 1.2 l |
| Rezervoar za ulje | 0.55 l |
| Maksimalna brzina rezanja | 2570 min⁻¹ |
| Tip noža | H tip |
| Masa | 28 kg |
| Brand | Villager |
| Snaga | 2700 W |
| Maks. kapacitet rezanja Ø | 50 mm |