Villager prskalica na kolicima VS 30 - 27967ID EK000597524
Villager prskalica na kolicima VS 30 - 27967ID: EK000597524
Dostavljamo već od 22.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Villager prskalice

Opis
Oprema:
- crijevo 10 m
Preporuka proizvođača:
Koristiti smešu goriva i Villager 2T ulja u razmeri 40:1 (2.5%)
| Tip motora | Dvotaktni, vazdušno hlađeni |
| Zapremina motora | 25.6 cm³ |
| Snaga motora / broj obrtaja | 0.65 kW / 6000 rpm |
| Zapremina rezervoara za sredstvo | 30 l |
| Radni pritisak | 10 - 40 bar |
| Domet | od 9 do 12 m |
| Tip pumpe | Pumpa visokog pritiska |
| Kapacitet rezervoara za gorivo | 600 ml |
| Dužina raspršivača (brenera) | 35 cm |
| Masa | 21 kg |
| Linija proizvoda | Orange edition |
| Tip proizvoda | Prskalice za vodu |
| Brand | Villager |