Villager motorna pila VGS 560 S / 2400 W - 41692ID EK000597873
Villager motorna pila VGS 560 S / 2400 W - 41692ID: EK000597873
Dostavljamo već od 28.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Villager motorna pila VGS 560 S

Opis
Funkcije:
- Antivibracijski sistem
- Prajmer za startovanje
Preporuka:
- Koristiti smješu goriva i Villager 2T ulja u razmeri 40:1 (2.5%)
Specifikacija
| Motor | Benzinski |
| Tip motora | Dvotaktni, vazdušno hlađeni |
| Zapremina motora | 56 cm³ |
| Snaga motora | 2.4 kW (11000 rpm) |
| Korak lanca | Oregon 21BPX072E 325, 1.5 mm |
| Dužina vodilice | 450 mm |
| Model vodilice | Oregon Pro Am 45 cm 325 1.5 mm |
| Broj zuba lanca | 36 |
| Rezervoar za gorivo | 550 ml |
| Rezervoar za ulje | 260 ml |
| Masa | 5.2 kg |
| Linija proizvoda | Orange edition |
| Brand | Villager |
| Dužina vodilice | 45 cm |
| Snaga motora | 3.26 KS |
| Zapremnina motora | 56 ccm |