Villager električna pila VET 2440 V / 2400 W - 71592ID EK000597605
Villager električna pila VET 2440 V / 2400 W - 71592ID: EK000597605
Dostavljamo već od 28.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Villager električna pila VET 2440 V

Opis
Funkcije:
- Električna kočnica,
- Prozirni spremnik za ulje
Preporuka:
- Koristiti Villager ulje za podmazivanje lanca
Specifikacija
| Motor | Električni |
| Tip motora | Kolektorski elektromotor |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 2400 W |
| Korak lanca | Villager 3/8, 1.3 mm |
| Dužina vodilice | 400 mm |
| Model vodilice | Villager 35 cm 3/8 1.3 mm |
| Broj lančanih zuba | 28,5 |
| Brzina lanca | 14 m/s |
| Zapremina rezervoara za ulje | 110 ml |
| Masa | 5,5 kg |
| Brand | Villager |
| Dužina vodilice | 40 cm |
| Snaga | 2400 W |