Makita električna kosilica ELM3320 - 1200 W, 33 cmID EK000353218
Makita električna kosilica ELM3320 - 1200 W, 33 cmID: EK000353218
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 469,90 KM
- Cijena
- 299,00 KM
Veća učinkovitost košnje na rubovima ostvarena je dodavanje vodilica za rubnjak trave. Posebna izvedba omogućuje jednostavno spremanje, održavanje i čišćenje u uspravnom položaju. Podesiva ...
Saznaj više
Dostavljamo već od 28.04.2026
Garancija: 1 + 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Veća učinkovitost košnje na rubovima ostvarena je dodavanje vodilica za rubnjak trave.
Posebna izvedba omogućuje jednostavno spremanje, održavanje i čišćenje u uspravnom položaju.
Podesiva ručka u 3 koraka.
Indikator za punu košaru trave.
Lagana montaža košare za travu za jednostavno pražnjenje.
Posebna izvedba omogućuje jednostavno spremanje, održavanje i čišćenje u uspravnom položaju.
Podesiva ručka u 3 koraka.
Indikator za punu košaru trave.
Lagana montaža košare za travu za jednostavno pražnjenje.

Makita 3-godišnja garancija!Iskoristite pogodnost i osigurajte si ukupno 3 godine garancije na Makita alate.
Uslov za produženu garancije je da registrujete Vaš uređaj unutar 4 sedmice nakon kupovine. (Dvogodišnja garancija za Li-ion akumulatore).
Dodatnu garanciju možete registrovati ovdje.
Uslov za produženu garancije je da registrujete Vaš uređaj unutar 4 sedmice nakon kupovine. (Dvogodišnja garancija za Li-ion akumulatore).
Dodatnu garanciju možete registrovati ovdje.
| Tip proizvoda | Električne kosilice |
| Brand | Makita |
| Garancija | 1 + 2 god |
| Sakupljač trave | Da |
| Radna širina | 33 cm |
| Preporučena površina košenja | 400 m² |
| Maks. radna visina | 55 mm |
| Centralno podešavanje visine | Da |
| Broj položaja visine | 3 |
| Snaga | 1200 W |