Lavor visokotlačni perač 180 bar 2500 W Predator 180ID EK000839133
Lavor visokotlačni perač 180 bar 2500 W Predator 180ID: EK000839133
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 389,00 KM
- Cijena
- 339,00 KM
Dostavljamo već od 18.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Visokotlačni perači |
| Brand | Lavor |
| Garancija | 2 god |
| Materijal pumpe | aluminijska |
| Snaga | 2500 W |
| Napon | 230 V |
| Maximalni pritisak | 180 bar |
| Maks. radni protok | 510 l/h |
| Dužina crijeva | 8 m |