Villager električni mješač za boju VEM 1620 / 1600 W - 55695ID EK000597787
Villager električni mješač za boju VEM 1620 / 1600 W - 55695ID: EK000597787
Dostavljamo već od 22.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
VILLAGER električni mješač za boju VEM 1620

Opis
Oprema:
- Regulator brzine
- Nastavak mješača
- Easy start
Specifikacija
| Kategorija | Mješači |
| Tip elektromotora | Kolektorski elektromotor |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 1600 W |
| Broj obrtaja u praznom hodu | 200 - 480 rpm / 250 - 680 rpm |
| Navoj vratila | Hex |
| Prečnik mješača | 2 × 120 mm |
| Masa | 6.75 kg |
| Tip proizvoda | Mješalice |
| Brand | Villager |
| Snaga | 1600 W |
| Maks. br. okr. u slob. hodu | 680 okr/min |
| Promjer mješača | 120 mm |