Praktik Tools Q LINE ugaona brusilica 115mm - PTQ022ID EK000561158
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Cijena
179,90 KM
Dostavljamo već od 19.05.2026
Garancija: 4 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
SNAGA: 720W
BROJ OKRETAJA: 11500min-1
PROMJER DISKA: 115 mm
BLOKADA OSOVINE: DA
DODATNA BOČNA RUČKA: DA
PODESIVI ŠTITNIK U VIŠE POLOŽAJA: DA
PRILOŽEN KLJUČ ZA IZMJENU DISKA: DA
NAPON/FREKVENCIJA: 230-240V / 50Hz
Tip proizvoda Ugaone brusilice
Brand Praktik Tools
Garancija 4 god
Regulacija brzine Ne
Snaga 720 W
Maks. br. okr. u slob. hodu 11500 okr/min
Brusna ploča (Ø) 115 mm