Einhell akumulatorski čistač odvoda TE-DA 18/760 Li SoloID EK000585577
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Kupovinom bilo kojeg PXC Einhell SOLO uređaja do 30.4. Starter Kit 2,5 Ah možete dobiti za SAMO 1 KM! Za pogodnost je potrebno u korpu ubaciti SOLO uređaj i bateriju s linka iznad.
- Cijena
- 219,00 KM
Dostavljamo već od 14.04.2026
Garancija: 2 + 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Kataloški broj: 4514160

S Einhell TE-DA 18/760 Li Solo bežičnim čistačem cijevi možete stvoriti dobre uvjete protoka u cijevima jednostavno i samo jednim okretanjem zgloba. Budući da je član obitelji Power X-Change, ovaj čistač cijevi može se koristiti sa svim baterijama iz serije sustava.
Ulazak u cijev i izlazak iz nje lak je zahvaljujući pokretačkom dovodu, što rezultira postupkom čišćenja koji je sam po sebi lijepo i uredno rješenje. Smjer rotacije može se promijeniti za jednostavno i učinkovito uklanjanje čak i velikih začepljenja. Pocinčana zavojnica otporna na hrđu jamči trajnost alata. Ulazni i izlazni raspored omogućuje čišćenje bubnja bez poteškoća. Tvrdokorna prljavština može se ukloniti uz pomoć mehanizma za zaključavanje. Sa svojom zavojnicom od 7 mm, ovaj bežični čistač cijevi prikladan je za cijevi promjera od 16 do 55 mm. LED svjetlo osvjetljava radni prostor.
Ergonomski dizajn i meki rukohvat rezultiraju izuzetno lakim rukovanjem. Ovaj proizvod dolazi bez baterije ili punjača. Oni su dostupni zasebno, na primjer kao praktični starter set.
Power X-Change. Jedna baterija za sve uređaje.
Proizvod se isporučuje bez baterije i punjača.
Napon: 18 V
Dužina sajle: 7.6 m
Promjer sajle: 7 mm
Max. promjer cijevi: 55 mm
Min. promjer cijeli: 16 mm
Broj okretaja: 560 min^-1
| Brand | Einhell |
| Garancija | 2 + 1 god |
| Broj baterija u paketu | 0 kom |
| Napon akumulatora | 18 V |
| Tip proizvoda | Ostali aku alati |