Villager punjač za akumulatore VCB 18 S 12 / 24V - 16432ID EK000597746
Villager punjač za akumulatore VCB 18 S 12 / 24V - 16432ID: EK000597746
Dostavljamo već od 25.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Opis
Prateća oprema:
- Rezervni osigurač
- Klješta za punjenje
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Osigurač | 30 A |
| Napon punjenja | 12 V / 24 V |
| Kapacitet punjenja | 60 Ah - 150 Ah |
| Opterećenje | 180 W / 310 W |
| Program punjenja | 2 |
| Maksimalna struja punjenja | 14 A |
| Kontinualna struja punjenja | 10 A |
| Masa | 8.5 kg |
| Brand | Villager |
| Napon akumulatora | 24 V |
| Tip proizvoda | Punjači |