Villager akumulatorska bušilica - odvijač VLN SDL 5.0 V set - 67787ID EK000597629
Villager akumulatorska bušilica - odvijač VLN SDL 5.0 V set - 67787ID: EK000597629
Dostavljamo već od 28.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
VILLAGER akumulatorska bušilica - odvijač VLN SDL 5.0 V SET

Opis:
Oprema:
- Set bitova (24 kom)
- USB type C kabl
- Plastična kutija
Specifikacija
| Kategorija | Akumulatorski odvijači |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon baterije | 3.6 V |
| Kapacitet baterije | 2 Ah |
| Broj obrtaja u praznom hodu | 290 rpm |
| Prihvat alata | ¼” Hex |
| Obrtni moment | 5 Nm |
| Masa | 0.5 kg |
| Brand | Villager |
| Tip proizvoda | Klasične aku bušilice |
| Masa | 0.5 kg |