Laptop HP ENVY Convert x360 15-eu0041nn 4L967EA, 15,6 FHD IPS touchscreen, AMD Ryzen 5 5500U, 16GB RAM, 512GB PCIe NVMe M.2 SSD, Windows 10 HomeID EK000413842
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 2.699,00 KM
Garancija: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Fleksibilan i učinkovit!
Napravite više na svaki mogući način uz snažan laptop koji će vas, uz svoju mogućnost da se lako pretvori iz laptopa u tablet, inspirirati da budete kreativniji u načinu na koji stvarate i dijelite sadržaj. Uz snažan Intel procesor i brzi PCIe SSD pogon te vrhunski ekran ne morate se brinuti oko performansi bilo da svoj HP Envy Convert x360 laptop koristite za posao ili zabavu.
Kratke tehničke specifikacije :
Laptop HP ENVY Convert x360 15-eu0041nn 4L967EA, procesor AMD Ryzen 5 5500U (up to 4.0 GHz max boost clock, 8 MB L3 cache, 6 cores, 12 threads), RAM 16GB DDR4-3200 SDRAM (2 x 8 GB), ekran 15.6" FullHD (1920 x 1080), multitouch-enabled, IPS, edge-to-edge glass, micro-edge, 250 nits, 45% NTSC, pohrana 512 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD, operativni sistem Windows 10 Home, grafička kartica AMD Radeon Graphics, čitač memorijskih SD kartica, HD web kamera, 2x USB 3.2, USB Type-C, HDMI, Realtek Wi-Fi CERTIFIED 6™ (2x2) and Bluetooth® 5.2 combo (Podržava Gigabit data rate), masa 1,86 kg, boja crna, HP Garancija 3 godine
|
| Tip proizvoda | Laptop |
| Garancija | 3 god |
| Brand | HP |
| Vrsta namjene laptopa | Poslovni |
| Ekran na dodir | Da |
| Veličina ekrana | 15.6 " |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Brand procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen 5 |
| Model procesora | 5500U |
| Brzina procesora | 2.1 GHz |
| Broj jezgri procesora | 6 |
| RAM memorija | 16 GB |
| Takt memorije | 3200 |
| Tip memorije | DDR4 |
| Kapacitet SSD 1 | 512 GB |
| Kapacitet HDD | 0 GB |
| SSD 2 | 0 GB |
| Zasebna grafička kartica | Da |
| Vrsta grafičke kartice | AMD |
| Model grafičke kartice | AMD Radeon Graphics |
| Model grafičkog čipa | Radeon Graphics |
| Operativni sistem | Windows 10 Home |
| Osvjetljena tastatura | Da |
| Optička jedinica | Ne |
| Broj HDMI | 1 |
| LAN (RJ45) | 0 |
| USB 2.0 | 0 kom |
| USB 3.0 | 0 kom |
| USB 3.1 gen1 | 0 kom |
| USB 3.2 | 2 kom |
| USB type C | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| Broj ćelija baterije | 3 |
| Masa | 1.92 kg |
| Ostalo | web camera, čitač memorijskih kartica, IPS ekran, fingerprint reader, 3-cell, 51 Wh Li-ion polymer |