Intex okrugli bazen Ultra XTR 732 x 132 cm set sa pumpom i opremom – 26340NPID EK000597723
Intex okrugli bazen Ultra XTR 732 x 132 cm set sa pumpom i opremom – 26340NPID: EK000597723
Dostavljamo već od 22.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Intex pravougaoni bazen Ultra XTR 975 x 488 x 132 cm set sa pumpom i opremom – 26374NP
4.819,90 KM
2.339,00 KM
Intex okrugli bazen Ultra XTR 610 x 122 cm set sa pumpom i opremom – 26334NP
2.579,90 KM
1.499,90 KM
Intex Ultra XTR bazen garancija
Garancija:
- okvir bazena 2 godine
- obloga bazena 2 godine
- motor pješčane filter pumpe 2 godine
Intex Ultra XTR bazen metalna konstrukcija 732 x 132 cm + pješčana pumpa, merdevine, podloga, prekrivač - 60499
Premium nadzemni bazen velikog kapaciteta sa čeličnim okvirom i kompletnom opremom za maksimalno uživanje.
Ultra XTR Frame bazeni su vrhunski nadzemni bazeni iz Intexa. Ovaj bazen je jednostavan za sastavljanje te je čvrst i izdržljiv zahvaljujući visokokvalitetnom čeliku.
Elegantna antracit vanjska strana i plava unutrašnja obloga daju moderan izgled koji se savršeno uklapa u svako dvorište.
Set uključuje pješčanu filter pumpu, sigurnosne merdevine, podlogu i prekrivač za jednostavno održavanje i dugotrajno korištenje.
Ključne karakteristike
- Snažna filtracija vode sa uključenom 220 - 240 V pješčanom filter pumpom s Hydro Aeration® tehnologijom
- Napredna zaštita od hrđe zahvaljujući pocinčanom čeliku
- Optimiziran dizajn okvira za bolju stabilnost i dugotrajnost
- Easy Lock System™ za montažu bez alata
- Troslojna obloga otporna na bušenje i kidanje
- Veliki kapacitet bazena pogodan za više korisnika
U paketu dolazi
- merdevine za bazen
- podloga za bazen
- Krystal Clear SX2800 pješčana filter pumpa (220-240V)
- Protok pumpe: 10500 l/h
- prekrivač za bazen
| Dužina (cm) | 732 cm |
| Masa | 167.71 kg |
| Tip proizvoda | Montažni bazeni |
| Brand | Intex |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Siva |
| Kapacitet bazena | 47241 l |
| Oblik bazena | Okrugli |
| Filter pumpa | Da |
| Ljestve | Da |
| Pokrivalo za bazen | Da |
| Podloga | Da |
| Visina | 132 cm |
| Širina | 732 cm |
| Dužina | 722 cm |